Dio Bonića bez vode

Zbog spajanja na vodovodnu mrežu u ponedjeljak 1. juna u terminu od 9 do 12 sati, bez vode će biti potrosači u Bonićima, ispod naselja “7 jul”.                                                                                                                                                                                 

Zbog spajanja na vodovodnu mrežu u ponedjeljak 1. juna u terminu od 9 do 12 sati, bez vode će biti potrosači u Bonićima, ispod naselja “7 jul”.                                                                                                                                                                                 

Dokumenti

Podelite ovaj post

Tagovi

#voda #vodmijer