Dio Bonića bez vode
Zbog spajanja na vodovodnu mrežu u ponedjeljak 1. juna u terminu od 9 do 12 sati, bez vode će biti potrosači u Bonićima, ispod naselja “7 jul”.
Zbog spajanja na vodovodnu mrežu u ponedjeljak 1. juna u terminu od 9 do 12 sati, bez vode će biti potrosači u Bonićima, ispod naselja “7 jul”.
Tagovi
#voda
#vodmijer
Dokumenti